Verze: 3.99.15      Hráčů: 30
Pravidla     OP     Ochrana osobních údajů     Copyright     Obnovení hesla


Galaxi: Stargate

93. věk 23.9. - 6.11. 2021

Herni rasy: Antikové, Asgardi, Ascheni, Asurané, Athosiané, Furlingové, Gadmeerové, Goualdi, Jaffové, Kelowňané, Luciáni, Noxové, Oriové, Reetou, Replikátoři, Tauri, Tokrové, Tolláni, Unasové, Wraithové

Galaxi: Stargate je webová hra zcela zdarma s možností zakoupení bonusů. Jde o pokračováním hry „Galaxi Online“.

Žánr hry: sci-fi ( hra je inspirována tématem STARGATE )
Herní přepočet: vždy v 08:00 a 20:00
Herní požadavky: postačí standardní webový prohlížeč (kompatibilní s Firefox, Chrome, Opera, IE, mobilní Chrome )

Galaxi: Stargate je mnohem zdařilejším pokračováním původní hry „Galaxi Online“, na jejímž vývoji spolupracovali samotní hráči. Jedná se o českou webovou hru zpracovanou na motivy fenoménu STARGATE, v níž se hráč v pozici člena jím zvolené rasy stává nedílnou součástí fungujícího mechanismu.
Cílem je vyhrát se svou rasou věk, trvající zpravidla 45 dní. Každá frakce volí svého vůdce, který následně jmenuje vládu. Důležitým prvkem je teamová spolupráce, komunikace mezi hráči, správné zvolení taktiky, výjimkou nejsou tajné zákulisní dohody a spojenectví v rasových válkách.
Členem frakce může být hráč jakákoliv rasy. Limit na frakci je zatím 10 hráčů. Ve hře je 20 ras. Postupně rasy obdrží jedinečné bonusy. Po registraci se dostane hráč do FRAKCE Psanci (tato frakce nemá vedení)..
Úkolem jednotlivců je podílet se na ekonomickém hospodaření rasy, zúčastňovat se rasových válek, bránit svou rasu před nepřáteli, kolonizovat a dobývat planety protivníků. Propracovanost herního prostředí je velice příjemná a bez toho, aniž by Galaxi: Stargate měla takové grafické rozhraní jako hry velkých herních portálů, je stále na vysoké úrovni.
Neomezeny webhosting Postavy.cz Gateworld CZ SG-Portál.eu Fotograf Plzeň StarGate Fallen